Edhe pak javë do të bëhet nënë, Arbana Osmani fotografohet dorë për dore me Eduartin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:34 29-09-2020 Edhe pak javë do të bëhet nënë, Arbana Osmani fotografohet dorë për dore me Eduartin (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Së shpejti ata do të bëhen prindër. Moderatorja është në muajt e funditi të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Gjatë kësaj kohe moderatorja është munduar që ta mbajë shtatzaninë larg syrit të medias.

Së fundmi Arbana është fotografuar nga paparazi ku shihet e kapur për dore me të dashurin e saj,e veshur me një fustan me lule dhe një shapka, teksa bie në sy barku i rrumbullakosur.

Screenshot_1.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01157808303833
array(1) { ["section"]=> string(95) "edhe-pak-jave-do-te-behet-nene-arbana-osmani-fotografohet-dore-per-dore-me-eduartin-foto-222104" }