Edhe pas kritikave masive, Rama nuk heq dorë, thjesht ndryshon ngjyrën e tutave (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 25-06-2019 Edhe pas kritikave masive, Rama nuk heq dorë, thjesht ndryshon ngjyrën e tutave (FOTOT)

Ndonëse ditën e djeshme u kritikua së tepërmi për veshjen në mbledhjen e Kryesisë së PS, kryeministri Edi Rama është komplet i pashqetësuar.

 

Ai sot është shfaqur sërish me tuta në njësinë numër 2 të Tiranës në një takim me kryebashkiakun Veliaj dhe banorët e zonës.

Rama thjesht ka ndryshuar ngjyrën e tutave, nga gri që i kishte dje, në të zeza…

Screenshot_5.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070769786834717
array(1) { ["section"]=> string(90) "edhe-pas-kritikave-masive-rama-nuk-heq-dore-thjesht-ndryshon-ngjyren-e-tutave-fotot-169658" }