Edhe pse azilant në Hungari, Nikolla Gruevski shfaqet në eventin e biznesit krah brunes seksi (FOTO)

Publikuar tek: rajon, më 14:35 13-07-2019 Edhe pse azilant në Hungari, Nikolla Gruevski shfaqet në eventin e biznesit krah brunes seksi (FOTO)

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikola Gruevski ndodhet në Hungari ku muaj më parë përfitoi azil politik.

Me sa duket ai po i shijon këto ditë qendrimi, sepse ka qenë pjesëmarrës në aktivitetë të ndryshme.

Së fundmi, Gruevski ka marrë pjesë në një party të organizuar nga biznesi ‘ITL Group’ në Budapest.

Lajmi të ditur e ka bërë kompania që organizoi party përmes rrjetit social ‘Facebook’.

Gruevski u shfaq në shoqërinë e dy burrave dhe një gruaje tepër seksi.

Kujtojmë që më herët  ai ishte prezent në një ngjarje të ngjashme në varkë.

fotoja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024183034896851
array(1) { ["section"]=> string(104) "edhe-pse-azilant-ne-hungari-nikolla-gruevski-shfaqet-ne-eventin-e-biznesit-krah-brunes-seksi-foto-172085" }