Edhe pse kryebashkiak i ri, Pjerin Ndreu gjen kohën për familjen: Duke ushqyer… (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:55 05-07-2019 Edhe pse kryebashkiak i ri, Pjerin Ndreu gjen kohën për familjen: Duke ushqyer… (FOTO)

Pjerin Ndreu është kryebashkiaku më i ri i Lezhës prej 30 Qershorit.

Ai fitoi bindshëm me plot 12 906 vota kundrejt kandidatëve të tjerë Eduart Ndocaj dhe Salvador Kaçaj.

Mirëpo krahas angazhimeve me politike duket se Ndreu ka gjetur kohën edhe për familjen.

Pak orë më parë, kryebashkiaku ka publikuar një foto në ‘Facebook’ një foto ku shfaqet me mbesën e tij të vogël, Arian. Ata janë duke konsumuar vaktin e drekës dhe duket se po argëtohen së bashku.

‘Duke ushqy mbesen Arian...nje mrekulli’, shkruan Ndreu.

66209539_879743309027853_8872748168282898432_n (1).jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027524948120117
array(1) { ["section"]=> string(88) "edhe-pse-kryebashkiak-i-ri-pjerin-ndreu-gjen-kohen-per-familjen-duke-ushqyer-foto-171249" }