Edhe pse vetëm 19 vjeçe, Alesia Bami tregon mashkullin që fshihet pas dy bizneseve të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:14 16-09-2019 Edhe pse vetëm 19 vjeçe, Alesia Bami tregon mashkullin që fshihet pas dy bizneseve të saj

Alesia Bami është një nga vajzat më të suksesshme, jo vetëm në televizion, por edhe në fushën e biznesit.

Ajo edhe pse vetëm 19 vjeçe ka plot dy biznese të hapuara.

E ftuar mëngjesin e  sotëm në "Wake up" në Top Channel, alesia u pyet se si arrin një vajzë e re sa ajo të bëjë një jetë luksi dhe të ketë dy biznese.

'Është një mashkull pas kësaj sepse normalisht nuk mund t’i menaxhoja e vetme, njërin ndoshta, por të dy jo. Është babai im', u shpreh Alesia

Në këtë mënyrë bukuroshja tregoi që mashkulli që fshihet pas suksesit të saj është i ati.

Screenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.091446876525879
array(1) { ["section"]=> string(95) "edhe-pse-vetem-19-vjece-alesia-bami-tregon-mashkullin-qe-fshihet-pas-dy-bizneseve-te-saj-178678" }