Edhe serbët përshëndesin suksesin e Era Istrefit, fansja e çmendur u jep një mesazh bashkëkombasve të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 25-02-2017 Edhe serbët përshëndesin suksesin e Era Istrefit, fansja e çmendur u jep një mesazh bashkëkombasve të saj

Pak ditë pas publikimit të këngës së saj më të re “Redrum”, suksesi që ka korrur deri tani ka qenë i padisutueshëm.

Klikimet e produksionit më të ri të Era Istrefit në youtube kanë kaluar shifrën 1 milion, ndërsa ky fakt është përshëndetur edhe nga vetë serbët.

“Edhe pse jam serbe, unë nuk i urrej artistët shqiptarë. Mos shpërndani urrejte, por dashuri. Respekt i madh për Erën edhe nga Serbia”, shkruan një qytetare serbe, që mesa duket është një fanse e Erës.

Këngëtarja shqiptare premtoi prej disa mujsh se do të rikthehej në tregun ndërkombëtar me një tjetër këngë të nivelit “Bon Bon”, dhe siç duket nuk na ka zhgënjyer. 

 

serbet.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023489952087402
array(1) { ["section"]=> string(110) "edhe-serbet-pershendesin-suksesin-e-era-istrefit-fansja-e-cmendur-u-jep-nje-mesazh-bashkekombasve-te-saj-69947" }