Edhe “supermbesa” e kënaqur me shkarkimin e drejtoreshës, kujtonë skenat në Bllok

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:27 12-09-2015 Edhe “supermbesa” e kënaqur me shkarkimin e drejtoreshës, kujtonë skenat në Bllok

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, është ndër personat që janë lumturuar me shkarkimin e drejtoreshës së gjimnazit “Ismail Qemali” në kryeqytet.

Në fakt, të shumtë kanë qenë mësues dhe nxënës që kanë përshëndetur këtë veprim të Ministrisë së Arsimit, pavarësisht se ka qenë po ministrja Lindita Nikolla ajo që e emëroi Alma Lazen në këtë post.

Megjithatë, Dasara ka postuar në facebook lajmin e shkarkimit të drejtoreshës, ndërsa kujton së bashku me një shoqen e saj, skenat e Lazes në ambientet e shkollës apo jashtë saj.

“Ej të kujtohet atëhere kur ulëriste në telefon të Rossmann në bllok?”, - pyet supërmbesa miken e saj, ndërsa më vonë nisin “thashethemet” mes tyre.

Lexo edhe: Shkarkohet drejtoresha e “Ismail Qemalit”, nuk pranon t’i japë çelsat pasueses

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009376049041748
array(1) { ["section"]=> string(84) "edhe-supermbesa-e-kenaqur-me-shkarkimin-e-drejtoreshes-kujtone-skenat-ne-bllok-20613" }