Edhe të vegjlit dinë të ndihmojnë, vogëlushi Ajki NURKA i fal arkën me kursime familjes NOZLLI në Vaqarr (VIDEO EMOCIONUESE)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:01 01-12-2019 Edhe të vegjlit dinë të ndihmojnë, vogëlushi Ajki NURKA i fal arkën me kursime familjes NOZLLI në Vaqarr (VIDEO EMOCIONUESE) Momenti kur vogëlushi Ajki Nurka i dorëzon e arkën e tij me kursime familjes Nozlli

Fatkeqësia e shumë familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit ka sensibilizuar jo vetëm të rriturit, por dhe fëmijët.

Rasti i fundit vjen nga vogëlushi Ajki Nurka (5 vjeç) i cili vendosi që të gjitha kursimet që kishte mbledhur t'ia dorëzonte familjes së Përparim Nozllit në Vaqarr, raporton neësbomb.al.

Vogëlushi, shumë i vendosur, i dorëzon arkën e kursimeve familjes dhe e thyen vetë për të nxjerrë paratë.

Më poshtë mund të ndiqni video-n: 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJEDIA e tërmetit angazhon dhe futbollin shqiptar, KUKËSI bën gjestin emocionues (VENDIMI)
Presidenti Meta viziton familjet në Shkafanë të Durrësit: Të bëjmë gjithçka deri në tejkalimin e gjendjes së jashtëzakonshme »
Article Logic
Execution time: 0.012907981872559
array(1) { ["section"]=> string(128) "edhe-te-vegjlit-dine-te-ndihmojne-vogelushi-ajki-nurka-i-fal-arken-me-kursime-familjes-nozlli-ne-vaqarr-video-emocionuese-187999" }