Edi dhe Linda Rama hidhen me parashutë? Alket Islami publikon fotot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 24-12-2016 Edi dhe Linda Rama hidhen me parashutë? Alket Islami publikon fotot

Kryeministri Edi Rama së bashku me bashkëshorten e tij, Lindën, kanë qenë në Korçë ku kanë marrë pjesë në ceremoninë e aktivitetit “Korça Open Air”.

Çifti kryeministror kanë bërë foto me organizatorin e aktivitetit, Alket Islamin, i cili i ka publikuar ato në rrjetet sociale.

“Live”, kaq shkruan Alketi në fotot e publikuara por nuk jep detaje nëse Rama është bërë pjesë e “garës” duke u hedhur me parashutë.

15622754_10212021282433281_5703120445224378325_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022262811660767
array(1) { ["section"]=> string(72) "edi-dhe-linda-rama-hidhen-me-parashute-alket-islami-publikon-fotot-63639" }