Edi dhe Linda Rama ‘’sfumohen’’ para trëndafilit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 09-03-2015 Edi dhe Linda Rama ‘’sfumohen’’ para trëndafilit Statusi i Edi Ramës për 8 Mars

Edi Rama ka zgjedhur të urojë bashkëshorten e tij për 8 mars me një foto, ku të dy duken duke ecur. Edi i ka hedhur dorën në sup Lindës, por të dy duken në mjegull. Fokusi kësaj here ka qenë një trëndafil. “GEZUAR 8 MARSIN!”, uron Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069845914840698
array(1) { ["section"]=> string(49) "edi-dhe-linda-rama-sfumohen-para-trendafilit-5338" }