Edi Paloka sulmon drejtpërdrejt Ramën: Nuk të flejë i qetë (ZBULON SKENARIN B TË OPOZITËS)

Publikuar tek: politike, më 14:29 01-02-2018 Edi Paloka sulmon drejtpërdrejt Ramën: Nuk të flejë i qetë (ZBULON SKENARIN B TË OPOZITËS)

Seanca parlamentare e ditës së sotme ka nisur me debat mes deputetëve të PD dhe kryetarit të kuvendit, Gramoz Ruçi.

Pas përfundimit të seancës së tensionuar plenare, deputeti i PD-së Edi Paloka ka paralajmëruar mazhorancën se me një situatë të tillë si kjo e sotmja do të përballet në çdo seancë plenare. “Ata që mendojnë se na hoqën fjalën në parlament, ta dinë mirë se nuk do të na heqin fjalën në shesh”.- është shprehur Paloka.

Sakaq, deputeti i PD-së sulmoi kryeministrin Rama duke i thënë se asnjë ditë nuk do të flejë i qetë, pasi opozita nuk do të ndalojë protestat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012686014175415
array(1) { ["section"]=> string(94) "edi-paloka-sulmon-drejtperdrejt-ramen-nuk-te-fleje-i-qete-zbulon-skenarin-b-te-opozites-108733" }