Edi Rama, darkën e parë të postzgjedhjeve e kalon me Vangjush Dakon në Vollgë

Publikuar tek: politike, më 12:25 28-06-2015 Edi Rama, darkën e parë të postzgjedhjeve e kalon me Vangjush Dakon në Vollgë Cifti kryeministror ne Durres me Vangjush Dakon e bashkeshorten

Ramës i ka pëlqyer shumë fitorja e Vangjush Dakos në Durrës. Ndaj me bashkëshorten e tij Linda ka zgjedhur që të shtunën në mbrëmje, të darkojë me ciftin Dako në një local të njohur në zonën e vollgës, raporton agjencia Durrah, e cila sjelle edhe foton e darkës. 

Ndërkohë sipas asaj që raporton agjencia, cifti kryeministror nuk ka shmangur fotot me fëmijet që kanë qenë present në restorant, dhe kanë bërë foto me të.

Fitorja e Vangjush Dakos dhe rikandidimi I tij për herë të tretë në qytet, është mbështetur shumë nga kryeministri, i cili e ka thënë një gjë të tillë edhe para zgjedhjeve.

Dhe tashmë, fundjava e parë postzgjedhore, është kaluar nga cifti kryeministror me Vangjush Dakon dhe bashkëshorten e tij në qytetin e Durrësit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010771036148071
array(1) { ["section"]=> string(82) "edi-rama-darken-e-pare-te-postzgjedhjeve-e-kalon-me-vangjush-dakon-ne-vollge-14821" }