Edi Rama dhe Lulzim Basha ‘përplasen’ në Kuçovë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:36 16-06-2017 Edi Rama dhe Lulzim Basha ‘përplasen’ në Kuçovë (Foto)

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama dhe ai i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, janë “përplasur” në qytetin e Kuçovës.

Rrugët e turit elektoral në të gjithë vendin, janë kryqëzuar në Kuçovë për PD-në dhe PS-në, ku sot kanë qenë të pranishëm dy liderët e partive më të mëdha në vend.

Megjithatë Basha duket se është mjaftuar me takime në rrugët e qytetit, siç thotë ai duke diskutuar për hallet e qytetarëve ndërsa është larguar për t’i lënë vend mitingut elektoral të Partisë Socialiste.

gtrergtergt4g4g.jpg

erw34t34t3t3t.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031298875808716
array(1) { ["section"]=> string(56) "edi-rama-dhe-lulzim-basha-perplasen-ne-kucove-foto-82749" }