Edi Rama dhe Majlinda Bregu të dashuruar marrëzisht pas Milan Kunderës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:14 20-09-2016

Edi Rama dhe Majlinda Bregu të dashuruar marrëzisht pas shkrimtarit Milan Kundera.

Në ditën e përurimit të godinës së rikonstruktuar të Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe memorialit të Kujtesës, kryeministri Edi Rama kujtoi një thënie të Kunderës, shkrimtarit çek.

Kurse demokratja Majlinda Bregu e kujtoi një shprehje të Kunderës në studion e emisionit ‘’Oktapod’’ të Turjan Hyskës në ‘’Vizion+’’.

Video me montazhin e tyre është publikuar nga faqja ‘’Lolita’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16109204292297
array(1) { ["section"]=> string(76) "edi-rama-dhe-majlinda-bregu-te-dashuruar-marrezisht-pas-milan-kunderes-53520" }