Edi Rama është vërtet i shqetësuar, nuk lë përgjigje pa kthyer

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:10 24-09-2016 Edi Rama është vërtet i shqetësuar, nuk lë përgjigje pa kthyer

Kryeministri Edi Rama ndihet vërtet i shqetësuar për revolën e krijuar te qytetarët pas miratimit të ligjit që i hap rrugë importit të plehrave në Shqipëri.

Duke mos dashur të përsërisë gabimin si me armët kimike, kur terri informativ nxorri njerëzit në rrugë, Rama u ka kthyer përgjigje pothuajse të gjithë komentuesve në profilin e tij në “Facebook”. Kryeministri përpiqet të qetësojë qytetarët, ndërsa sqaron se në Shqipëri do të hyjnë vetëm mbetjet “e gjelbërta”, pa rrezik për ambientin dhe njerëzit.

A do të arrijë Rama të qetësojë njerëzit nëpërmjet përgjigjeve në Facebook? Kjo mbetet për t’u parë.

Ja disa nga përgjigjet e Ramës: 

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095579624176025
array(1) { ["section"]=> string(67) "edi-rama-eshte-vertet-i-shqetesuar-nuk-le-pergjigje-pa-kthyer-53960" }