Edi Rama feston në pushimin e ndeshjes Shqipëri-Portugali, fotot me Pacollin, Dukën, Nazarkon, Haxhiun dhe Sejdinin

Publikuar tek: politike, më 22:10 07-09-2015 Edi Rama feston në pushimin e ndeshjes Shqipëri-Portugali, fotot me Pacollin, Dukën, Nazarkon, Haxhiun dhe Sejdinin

Edi Rama ka zgjedhur të qëndrojë nën shoqërinë e miqve të tij, gjatë pushimit 15 minutësh të ndeshjes Shqipëri-Portugali.

Kryeministri ka qenë nën shoqërinë e Behgjet Pacollit, Armando Dukës, Mentor Nazarkos, Baton Haxhiut, Qazim Sejdinit etj.

“Nëse çlirohemi nga emocionet dhe luajmë si zakonisht në herët e fundit kemi çdo mundësi të marrim pikën që na duhet..’’, shkruan Rama.

Ndërkohë që zëvendëskryeministri Niko Peleshi ka menduar të konsumojë një darkë të shpejtë.

ediramakombetarja3ok

ediramakombetarja2ok

ediramakombetarja4ok

ediramakombetarja5ok

ediramakombetarja6ok

ediramakombetarja7ok

{gallery}ramakombetarje{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009882926940918
array(1) { ["section"]=> string(117) "edi-rama-feston-ne-pushimin-e-ndeshjes-shqiperi-portugali-fotot-me-pacollin-duken-nazarkon-haxhiun-dhe-sejdinin-20214" }