Edi Rama "futet" në çadër, ja kush u bë "sebep" (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:09 20-04-2017 Edi Rama

Në inagurimin e impiantit të mbetjeve dy ditë më parë, deputeti i PS-së Taulant Balla, ka ftuar dhe Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Pas inagurimit ata kanë mbajtur fjalim në "çadrën" e improvizuar enkas për këtë eveniment. Ndërkohë pas futjes së Ramës në "çadër" ka plasur edhe gallata  në rrjetet sociale.

Më herët faqja humoristike në "Instagram", Cabonedaku, ka postuar edhe foton e mëposhtme trajtuar përmes humorit e ironisë.

fv1.jpg

fv.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094149112701416
array(1) { ["section"]=> string(54) "edi-rama-futet-ne-cader-ja-kush-u-be-sebep-fotot-75837" }