Edi Rama i përlotur, reagon për vdekjen e basketbollistit Kobe Bryant (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:05 26-01-2020 Edi Rama i përlotur, reagon për vdekjen e basketbollistit Kobe Bryant (Foto) Edi Rama në një ndeshje miqësore basketbolli

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas vdekjes së legjendës së NBA, Kobe Bryant.

Rama, i cili në rininë e tij ka luajtur basketboll me Dinamon, shprehet i trishtuar për vdekjn e Bryant. Ai ka postuar foton e basketbollistit për të cilin vite më parë shpërndante edhe një video me momentet më interesante nga karriera.

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare humbën jetën ditën e sotme, më 26 janar të 2020-ës, së bashku me tre persona të tjerë, pasi helikopteri privat me të cilin po udhëtonin u rrëzua në kodrat e Los Angelesit.

xsdvfsdgfswge.jpg

dfgherheh4rh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092267990112305
array(1) { ["section"]=> string(80) "edi-rama-i-perlotur-reagon-per-vdekjen-e-basketbollistit-kobe-bryant-foto-193228" }