Edi Rama këtë herë zgjedh Erion Braçen si gallatën e rrjetit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:25 05-06-2017 Edi Rama këtë herë zgjedh Erion Braçen si gallatën e rrjetit

Kryeministri Edi Rama e ka bërë traditë tanimë që çdo ditë publikon një foto komike që qarkullon në rrjet e që presupozohet se e ka bërë të qeshë.

Kjo është fotoja e rradhës që ka si protagonist deputetin e PS-së Erion Braçe dhe vetë kryeministrin Rama.

“E sheh dot opozitën nga aty lart? Se s’po e gjej në terren”, pyet Braçe Ramën që qendron disa centimetra sipër tij për shkak të gjatësisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017922163009644
array(1) { ["section"]=> string(66) "edi-rama-kete-here-zgjedh-erion-bracen-si-gallaten-e-rrjetit-81307" }