Edi Rama “live”, ky djalë i ri i lë një koment dhe bëhet “hit” në internet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 29-07-2017 Edi Rama “live”, ky djalë i ri i lë një koment dhe bëhet “hit” në internet

Teksa kryeministri Edi Rama ishte “live” në një intervistë për InTv, një i ri ka gjetur mundësinë për t’i lënë një koment që s’ka patur lidhje fare me intervistën.

Komentuesi, i shokuar nga ngjarja e djeshme ku një grua u kap “mat” me dashnorin në shtratin e vjehrrit, i ka thënë Ramës se duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri.

“Zoti Rama e dua ligjin me vdekje në Shqipëri, dua ligjin: Kush gru tradhton burrin, burri ta vrasi me plumb në kokë”, i shkruan ndër të tjera komentuesi.

Rama nuk i ka kthyer përgjigje por një përgjigje “vënçe” ia ka dhënë blogeri Olti Curri.

“Pooooor ligji është njësoj për të gjithe, kështu qe edhe ti (Toni) apo meshkujt tradhetojne gratë, normalisht të shkojnë në dënim me vdekje...”, i përgjigjet blogeri.

olt.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama tregon momentin e dhimbshëm të jetës: Ishte më i vështiri...
Mediat e huaja nuk ndalen, tjetër jehonë për bukuritë e Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.0067200660705566
array(1) { ["section"]=> string(75) "edi-rama-live-ky-djale-i-ri-i-le-nje-koment-dhe-behet-hit-ne-internet-87737" }