Edi Rama ‘’Live’’ me shqiptarët në ‘’Facebook’’ por i ndodh e papritura

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:08 30-08-2016 Edi Rama ‘’Live’’ me shqiptarët në ‘’Facebook’’ por i ndodh e papritura

Edi Rama ka nisur bashkëbisedimin ‘’Live’’ me shqiptarët në rrjetet sociale ‘’Facebook’’ dhe ‘’Twitter’’.

Ai ka folur fillimisht për Reformën në Drejtësi dhe ndërkohë priten edhe pyetje nga qytetarët por e papritura ka ndodhur.

Një orë me kambanë në zyrën e tij ka krijuar zhurmë në transmetim. Menjëherë Rama i ka qetësuar të gjithë, duke mos ndërprerë në asnjë moment atë që po thoshte.

‘’Është ora ime me kambanë’’, ka sqaruar Rama, duke vazhduar fjalën e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098178386688232
array(1) { ["section"]=> string(69) "edi-rama-live-me-shqiptaret-ne-facebook-por-i-ndodh-e-papritura-51286" }