Edi Rama “llahtaris” ndjekësit me këtë FOTO të orëve të vona

Publikuar tek: barometri, më 07:47 04-08-2018 Edi Rama “llahtaris” ndjekësit me këtë FOTO të orëve të vona

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë vonë në mbrëmjen e sotme një fotografi në rrjetin social Instagram, duke lënë pa fjalë shumë ndjekës të tij.

 

Rama ka shkrepur një foto të fytyrës së tij nga afër, teksa errësira ka pushtuar gjithë planin duke bërë që të theksohet syri dhe mjekra e kryeministrit.

“Kalova një mbrëmje të mrekullueshme”, shkruan Rama bashkangjitur me foton, por komentuesit nuk kursejnë batutat.

“Hiqni fëmjët nga tabletat dhe smartfonët”, i shkruan njëri. Ndërsa një tjetër shkruan: “Fshije se do na dalësh në ëndërr me këtë foto”.

Gjithsesi ka dhe nga ata komentues që shohin anën artistike: “E çuditshme por kuptimplotë”, shkruan dikush.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023871898651123
array(1) { ["section"]=> string(65) "edi-rama-llahtaris-ndjekesit-me-kete-foto-te-oreve-te-vona-130090" }