Edi Rama mban premtimin, i shkon në shtëpi Leos së vogël dhe i bën surprizën e madhe (Video)

Publikuar tek: politike, më 19:38 14-01-2018 Edi Rama mban premtimin, i shkon në shtëpi Leos së vogël dhe i bën surprizën e madhe (Video)

Kryeministri Edi Rama, i veshur si babagjyshi i Vitit të Ri, ditën e parë të 2018-ës i premtoi Leos së vogël që vuan nga një sëmundje e rrallë e kockave.

Ndërsa sot, Rama e ka mbajtur premtimin e dhënë dhe i ka çuar Leos një makinë me të cilën mund të shkojë dhe të kthehet tashmë çdo ditë nga shkolla.

Por surpriza nuk mbarron këtu, kryeministri i ka vënë në dispozicion edhe një fizioterapiste, që nëse gjithçka do shkojë sipas parashikimit, 9-vjeçari mund të arrijë të ngrihet sërish në këmbë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020401954650879
array(1) { ["section"]=> string(96) "edi-rama-mban-premtimin-i-shkon-ne-shtepi-leos-se-vogel-dhe-i-ben-surprizen-e-madhe-video-106542" }