Edi Rama me kostum e kravatë, por diçka nuk shkon poshtë (FOTO NE BRENDESI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 26-02-2016 Edi Rama me kostum e kravatë, por diçka nuk shkon poshtë (FOTO NE BRENDESI)

Jemi mësuar që gjithnjë Edi Ramën, kryeministrin e vendit, ta shohim shohim me kostum dhe me kravatë. Me shije të jashtëzakonshme sa u përket kostumeve të tij që për hir të së vërtetës nuk kushtojnë pak.

Por e çuditshmja ka ndodhur dje, teksa ai ka qenë duke i bërë një vizitë Vjollca Brahos, në dhënien e Kartave të Shëndetit.

Braho e mirësjellshme e ka pritur në rrugë, ku Rama i është paraqitur në stilin e tij më të ri: xhaketë, kravatë kombinuar me atlete…Dikush do thoshte se janë më shumë gjysmë-atlete, megjithatë Rama është i lirë të vishet si të dojë, tek e fundit ka respektuar etikën në pjesën lart të trupit. Dhe nga moda ai diçka di...

ediramavjollcabrahook

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010241031646729
array(1) { ["section"]=> string(78) "edi-rama-me-kostum-e-kravate-por-dicka-nuk-shkon-poshte-foto-ne-brendesi-33602" }