Edi Rama me kostum e kravatë, por diçka nuk shkon poshtë (FOTO NE BRENDESI)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:25 27-02-2016 Edi Rama me kostum e kravatë, por diçka nuk shkon poshtë (FOTO NE BRENDESI)

Jemi mësuar që gjithnjë Edi Ramën, kryeministrin e vendit, ta shohim me kostum dhe me kravatë. Me shije të jashtëzakonshme sa u përket kostumeve të tij që për hir të së vërtetës nuk kushtojnë pak. Por e çuditshmja ka ndodhur, teksa ai ka qenë duke i bërë një vizitë Vjollca Brahos, në dhënien e Kartave të Shëndetit. Braho e mirësjellshme e ka pritur në rrugë, ku Rama i është paraqitur në stilin e tij më të ri: xhaketë, kravatë kombinuar me atlete…Dikush do thoshte se janë më shumë gjysmë-atlete, çështje që ha diskutim. Përfundimisht mund të thuhet se Rama është i lirë të vishet si të dojë, tek e fundit ka respektuar etikën në pjesën lart të trupit. Dhe nga moda ai diçka di...

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086748600006104
array(1) { ["section"]=> string(78) "edi-rama-me-kostum-e-kravate-por-dicka-nuk-shkon-poshte-foto-ne-brendesi-33645" }