Edi Rama: Meta gabon që synon zgjidhjen e krizës dhe stimulon çadrën

Publikuar tek: barometri, më 07:24 07-04-2017 Edi Rama: Meta gabon që synon zgjidhjen e krizës dhe stimulon çadrën

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071330070495605
array(1) { ["section"]=> string(73) "edi-rama-meta-gabon-qe-synon-zgjidhjen-e-krizes-dhe-stimulon-cadren-74361" }