Edi Rama në festë pas dy golave të Juves kundër Barçës: Komentuesi: I iku truri Lulit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:22 11-04-2017 Edi Rama në festë pas dy golave të Juves kundër Barçës: Komentuesi: I iku truri Lulit (Foto)

Kryeministri Edi Rama nuk e ka fshehur gëzimin pas dy golave të Juventusit kundër Barcelonës.

Rama ka bërë dy postime të njëpasnjëshme në Facebook dhe Tëitter, me momentet e golave duke provokuar qindra komente, shumë prej të cilave thumbojnë kreun e PD-së, Lulzim Basha.

‘Po na vjen keq për Lulin e shkret nuk po i shef syri asgjë të bukur që ndodh jashtë çadrës .. Jepi leje të dali të shikojë pjesën e dytë”, shkruan një komentues.

Rama thotë se është një tifoz i zjarrtë i bardhezinjve, madje shpesh është parë në publik me veshje me logon e Juventus.

wer2werr.jpg

werw34r34uu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063344955444336
array(1) { ["section"]=> string(94) "edi-rama-ne-feste-pas-dy-golave-te-juves-kunder-barces-komentuesi-i-iku-truri-lulit-foto-74864" }