Edi Rama në fundjavë në pikë të hallit, shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 14-08-2016 Edi Rama në fundjavë në pikë të hallit, shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër

Kryeministri Edi Rama prej ditësh ndodhet me pushime, por këtë herë ai është shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë, të veshur me kostume dhe të kuruar.

Siç duket kryeministri ka vendosur të relaksohet dhe të pushojë aq sa edhe të mos rruhet.

Jo më larg se sot Rama është fotografuar, teksa bie lehtë në sy se prej ditësh nuk ka vënë brisk në fytyrë.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095510482788086
array(1) { ["section"]=> string(80) "edi-rama-ne-fundjave-ne-pike-te-hallit-shfaqet-ndryshe-nga-cdo-here-tjeter-49681" }