Edi Rama nuk duron më: Ofendon me epitete kundërshtuesit e Stadiumit Kombëtar

Publikuar tek: politike, më 08:48 27-04-2016 Edi Rama nuk duron më: Ofendon me epitete kundërshtuesit e Stadiumit Kombëtar

Kryeministri Edi Rama duket “të jetë ngopur” me të gjithë kundërshtuesit e projektit të Stadiumit kombëtar, të prezantuar javën e kaluar, duke iu thënë se “vërtet s’kemi parë gjë akoma” pasi sipas tij, transformimi do jetë spektakolar.

Rama i quan “qorra që s'duan të hapin sytë” por hapin gojën për të baltosur çdo projekt, dhe së fundmi shtëpinë e re të Kombëtares.

Statusi i plotë:

Për qorrat që s'duan të hapin sytë, po hapin vetëm gojën për të baltosur çdo ide, projekt, punë dhe tani i janë turrur shtëpisë së re të Kombëtares, s'ka asnjë ilaç! Por për të gjithë ata që duan të shohin se si do të ruhet fasada e "Qemal Stafës" (e vetmja gjë me vlerë në atë gërmadhë), ja projekt-ideja e integrimit të saj në zemrën e Arenës Kombëtare, ku do të jetë edhe Muzeu i Kuqezinjve

Dhe vërtet s'kemi parë gjë akoma, sepse gjatë zhvillimit të projektit nga ideja në realitet, transformimi do të jetë spektakolar. Pa asnjë dyshim Arena Kombëtare do të jetë një nga stadiumet më të bukur të Europës.

13076770_10153667745506523_5646984837331786680_n.jpg

13087843_10153667745616523_9118351900083935966_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01436185836792
array(1) { ["section"]=> string(82) "edi-rama-nuk-duron-me-ofendon-me-epitete-kundershtuesit-e-stadiumit-kombetar-38801" }