Edi Rama nuk heq dorë nga pasioni i tij, shkon në Përmet me një mision të vetëm

Publikuar tek: politike, më 16:17 22-04-2017 Edi Rama nuk heq dorë nga pasioni i tij, shkon në Përmet me një mision të vetëm

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga pasioni i tij për basketbollin.

Këtë pasdite ai ka shkuar në Përmet për t'i dhënë titullin "Qyetar Nderi" legjendës së basketbollit Gaz Çaçi dhe për të parë një ndeshje basketbolli.

“GAZ ÇAÇI, legjenda e parketit që bëri histori në Shqipëri me "Partizanin"dhe la gjurmë në kujtesën e tifozëve të basketbollit, kudo ku luajti brenda e jashtë vendit, sot Qytetar Nderi i Përmetit”, shkruan Rama në faqen e tij zyrtare teksa është lidhur “live”. 

Megjithatë Rama nuk ka preferuar të luajë, por të jetë thjesht tifoz i skuadrës së tij. 

rama_2.jpg

gdsgsg.jpgzvvxv.pngra.jpgndeshja.jpgrama_2_copy.jpgrama.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026546955108643
array(1) { ["section"]=> string(84) "edi-rama-nuk-heq-dore-nga-pasioni-i-tij-shkon-ne-permet-me-nje-mision-te-vetem-76067" }