Edi Rama nxjerr jashtë loje Fevziun, ja çfarë i bëri “Live” në emision

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:44 07-09-2017 Edi Rama nxjerr jashtë loje Fevziun, ja çfarë i bëri “Live” në emision

Kryeministri Edi Rama ka qenë “i intervistuari” i shtatë nga gazetari Blendi Fevziu në edicionin special të “Opinionit” në 20-vjetorin e tij.

Në fakt Rama nuk ka qenë tamam i intervistuar pasi këtë rol e ka bërë Fevziu. Rama ka përshëndetur shikuesit dhe ka nisur t’i drejtojë pyetjet gazetarit.

Pyetja e parë që Rama i ka bërë Fevziut, ishte ndoshta më e shpeshta që i drejtohet atij: “A ke menduar ta mbyllësh emisionin?”, ndërsa Fevziu i është përgjigjur shkurt “Jo”, kryeministri Rama ka shtuar “Po të paktën t’i ndërrosh emrin”.

Me pyetje spontane, kryeministri ka shprehur talentin edhe në fushën e gazetarisë. Shpresojmë që dukush të mos hakmerret e ta quajë “media kazan”.

 

tr45ry5uy5j67j76yk.jpg

thyu576i7kll78.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070850849151611
array(1) { ["section"]=> string(73) "edi-rama-nxjerr-jashte-loje-fevziun-ja-cfare-i-beri-live-ne-emision-91532" }