Edi Rama prezanton qeverinë e re, 11 ministri dhe 2 ministra shteti

Publikuar tek: barometri, më 06:25 28-08-2017 Edi Rama prezanton qeverinë e re, 11 ministri dhe 2 ministra shteti

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032605886459351
array(1) { ["section"]=> string(72) "edi-rama-prezanton-qeverine-e-re-11-ministri-dhe-2-ministra-shteti-90378" }