Edi Rama promovon Gjinarin: Nuk është në Austri po në Elbasan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 16-03-2015 Edi Rama promovon Gjinarin: Nuk është në Austri po në Elbasan Foto e postuar nga Edi Rama në Twitter

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këtë mënyrë për të promovuar fshatin Turistik të Gjinarit.

Rama ka postuar foton e mësipërme në profilin e tij në “Twitter” duke i bashkangjitur shënimin: “Nuk është në Austri po në Gjinar të Elbasanit, një biznes familjar mbresëlënës gjithë shije dhe kujdes për çdo detaj”.

Gjinari  turistik ndodhet në jug-lindje të Elbasanit, në zonën e Shpatit, shtrirë në 1000 m lartësi nga niveli i detit. Në vitin 2001 kjo zonë me vendim të Këshillit të Ministrave është shpallur pikë turistike po megjithatë ka një mungesë infrastrukture të theksuar. Kjo foto e publikuar nga Rama na tregon të kundërtën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097548961639404
array(1) { ["section"]=> string(65) "edi-rama-promovon-gjinarin-nuk-eshte-ne-austri-po-ne-elbasan-6072" }