Edi Rama publikon raportin e Vlorës: Kush janë shqetësimet madhore të banorëve dhe pjesëmarrja në zgjedhje

Publikuar tek: aktualitet, më 19:01 15-08-2017 Edi Rama publikon raportin e Vlorës: Kush janë shqetësimet madhore të banorëve dhe pjesëmarrja në zgjedhje

Kryeministri Edi Rama ka publikur pasqyrën zgjedhore dhe raportin me problemet dhe shqetësimet e ngritura nga banorët e qarkut të Vlorës gjatë turit të dëgjesave publike.

Në postimin e Ramës shkruhet se në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit, pjesëmarrja në këtë qark ishte 110760 persona.

Kjo tregon se në zgjedhje kanë marrë pjesë 35.96% e zgjedhësve të shënuar në listat e Vlorës.

Më tej Rama ka renditur problematikat e ngritura nga banoret si dhe ka bërë thirrje të përcjellin ankesa tjera që nuk janë pasqyruar në raport.

Postimi i Ramës:

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Vlorë.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Vlorës, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌??

Faleminderit

 

1_copy.jpg2.jpg20799379_10155054017251523_4252806090492862541_n.jpg

4.jpg5.jpg567.jpg

ftghtyu.jpg

tyuty.jpg

utyutyu.jpgtyutyutyu.jpg

tyutyutyutyutyu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071451663970947
array(1) { ["section"]=> string(111) "edi-rama-publikon-raportin-e-vlores-kush-jane-shqetesimet-madhore-te-banoreve-dhe-pjesemarrja-ne-zgjedhje-89181" }