Edi Rama publikon videon që i ka lënë një shije të mrekullueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:32 02-07-2016

“Çfarë shije e mrekullueshme”, kështu shprehet kryeministri Edi Rama për një video të publikuar në profilin e tij.

Video tregon disa momente vërtetë fantastike nga Shqipëria. Qytetet, plazhet, mallet, historia, tradita dhe kultura shqiptare pasqyrohen pothuajse të plota në videon 4 minutëshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036037921905518
array(1) { ["section"]=> string(70) "edi-rama-publikon-videon-qe-i-ka-lene-nje-shije-te-mrekullueshme-45310" }