Edi Rama rifreskon profilin, jo kabinetin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:56 19-10-2015 Edi Rama rifreskon profilin, jo kabinetin

Kryeministri Edi Rama, aktiviteti i të cilit në rrejtet sociale është i përditshëm, ka rifreskuar pas plot 4 muajsh fotografinë e profilit dhe atë të kopertinës.

Fotografia e re e profilit është pothuajse e të njëjtit stil, kryeministri ka dalë i qeshur gati në profil ndërsa ajo e kopertinës është e shkëputur nga festimet e kombëtares përpara Kryeministrisë.

U fol shumë se shtatori, pastaj teotri, do të ishin muajt e ndryshimeve në qeveri, por duket se deri tani kryeministri ka ndryshuar vetëm pamjen e profilit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033843994140625
array(1) { ["section"]=> string(46) "edi-rama-rifreskon-profilin-jo-kabinetin-23467" }