Edi Rama s’e lëshon nga dora Lindën, Bujar Nishani para tyre me Odetën (FOTOT e reja nga Vatikani)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:32 05-09-2016 Edi Rama s’e lëshon nga dora Lindën, Bujar Nishani para tyre me Odetën (FOTOT e reja nga Vatikani)

Këto janë disa foto të tjera të papublikuara nga Vatikani, konkretisht në sheshin “Shën Pjetri” aty ku u zhvillua ditën e djeshme nën drejtimin e Papa Françeskut ceremonia për shenjtërimin e Nënë Terezës.

Dhe ja ku shohim çiftin kryeministror të kapur për dore nëpër shesh, ndërsa para tyre parakalon Presidenti i Republikës Bujar Nishani dhe zonja e parë Odeta Nishani.

Veshjet e dy zonjave kanë rënë veçanërisht në sy dhe janë cilësuar si të duhura për ngjarjen e rëndësishme ku ishin drejtuar sytë e gjithë botës.

rama.png

rama1.jpg

rama2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026537895202637
array(1) { ["section"]=> string(101) "edi-rama-s-e-leshon-nga-dora-linden-bujar-nishani-para-tyre-me-odeten-fotot-e-reja-nga-vatikani-51926" }