Edi Rama s’ka koment, dhe poston golin e Shqipërisë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:02 11-10-2015 Edi Rama s’ka koment, dhe poston golin e Shqipërisë (Foto)

Kryeministri i vendit, Edi Rama, duket të jetë aq i emocionuar nga rezultati pozitiv i kuqezinjve kundër Armenisë, sa që nuk ka asnjë koment për të bërë.

“Pa koment....”, shkruan kryeministri Rama në Tëitter teksa poston një fotografi të momentit të golit. Nuk dihet nëse Rama do të dalë sërish në konferencë për shtyp pas ndeshjes Armeni - Shqipëri, ashtu siç edhe bëri të nesërmen e ndeshjes kundër Serbisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01104211807251
array(1) { ["section"]=> string(61) "edi-rama-s-ka-koment-dhe-poston-golin-e-shqiperise-foto-22889" }