Edi Rama shfaqet si gogol krah Ermal Mamaqit: Do ju thyejë brinjët, nuk e imagjinoni dot (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:09 05-09-2019 Edi Rama shfaqet si gogol krah Ermal Mamaqit: Do ju thyejë brinjët, nuk e imagjinoni dot (FOTO) Ermal Mamaqi, Edi Rama

Politikan, këngëtar, skulptor dhe piktor, tashmë Edi Rama vjen edhe si aktor.

Kryeministri i Shqipërisë do të jetë pjesë e komedisë “I Love Tropoja”. Është aktori i humorit Ermal Mamaqi ai që e konfirmon tashmë, pas disa fotografive që qarkulluan më parë në rrjetet sociale.

Kryeministri Edi Rama shfaqet si “gogol”, i maskuar me paruke me flokë të gjata, ndërsa në njërin sy ka vendosur lente...nuk dihet me siguri roli që do të ketë ai. Por ngjan shumë me shtrigën te Borëbardha.

“Miq...Ky Film do jetë një thyerje brinjësh, dhe Tabush... Nuk e imagjinoni dot...I LOVE TROPOJA.”, shkruan Mamaqi në Instagram.

sdfwerg4g34g4g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070831775665283
array(1) { ["section"]=> string(98) "edi-rama-shfaqet-si-gogol-krah-ermal-mamaqit-do-ju-thyeje-brinjet-nuk-e-imagjinoni-dot-foto-177423" }