Edi Rama shkarkon Shkëlqim Canin por mësohet se me çfarë do merret tani ish-ministri. Zbulohet '"Asi nën mëngë''

Publikuar tek: politike, më 12:23 16-02-2016 Edi Rama shkarkon Shkëlqim Canin por mësohet se me çfarë do merret tani ish-ministri. Zbulohet '

Edi Rama shkarkon Shkëlqim Canin por mësohet se me çfarë do merret tani ish-ministri. Një vendim surprizë sot i kryeministrit Rama për Canin, që tashmë mësohet se e ka një zgjidhje.

Rama i ka shprehur atij falenderimet për bashkëpunimin dhe po kështu Cani-Ramës.

‘’Bashkëpunuam për zgjidhjen e situatës financiare’’, i ka thënë Cani-kryeministrit. Megjithatë Cani e ka një as nën mëngë. Ai do të vazhdojë të jetë deputet.

Dhe pikërisht ka qenë vetë Cani, që pas komunikimit të Ramës se do zëvendësohej me Ahmetajn, ia ka bërë të qartë kryeministrit se do vazhdonte të ishte deputet i Partisë Socialiste.

Cani nuk ka hequr dorë nga mandati i tij. Ai përfaqëson Qarkun e Dibrës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010910034179688
array(1) { ["section"]=> string(113) "edi-rama-shkarkon-shkelqim-canin-por-mesohet-se-me-cfare-do-merret-tani-ish-ministri-zbulohet-asi-nen-menge-32712" }