Edi Rama siç nuk e keni parë, ndez cigaren dhe u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij. A ka lidhje me Blushin? (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:43 02-02-2016 Edi Rama siç nuk e keni parë, ndez cigaren dhe u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij. A ka lidhje me Blushin? (FOTO) Edi Rama, foto Ora News

Edi Rama siç nuk e keni parë, duke pirë cigare, ndërkohë që u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij dhe ministrit Saimir Tahiri.

Është pikërisht ky moment fokusuar në ambientet e jashtme të një lokali, teksa Rama është duke pirë një kafe me deputetë socialistë dhe ministrin e Brendshëm Tahiri. Paulin Stërkaj, Pirro Lutaj, Arben Çuko dhe Xhemal Qefalia kanë qenë deputetët që i kanë bërë shoqëri kryeministrit.

Sot Rama ka prezantuar së bashku me Tahirin kamerat e trupit për policët, por nuk dihet nëse ai është i shqetësuar kaq shumë për këtë gjë sa ka ndezur edhe cigaren.

Sot në mbrojtje të kundërshtarit të tij, deputetit socialist Ben Blushit, i cili e ka shprehur hapur dëshirën për ta konkuruar në PS, ka dalë edhe deputetja socialiste e Shkodrës Mimoza Hafizi. Të jetë vallë kjo arsyeja pse Rama nuk ka mbajtur dot më, duke e ndezur një herë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096628665924072
array(1) { ["section"]=> string(119) "edi-rama-sic-nuk-e-keni-pare-ndez-cigaren-dhe-u-shpjegon-disa-gjera-deputeteve-te-tij-a-ka-lidhje-me-blushin-foto-31553" }