Edi Rama siç nuk e keni parë, ndez cigaren dhe u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij. A ka lidhje me Blushin? (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:03 03-02-2016 Edi Rama siç nuk e keni parë, ndez cigaren dhe u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij. A ka lidhje me Blushin? (FOTO) Edi Rama, foto Ora News

Edi Rama siç nuk e keni parë, duke pirë cigare, ndërkohë që u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij dhe ministrit Saimir Tahiri. Është pikërisht ky moment fokusuar në ambientet e jashtme të një lokali, teksa Rama është duke pirë një kafe me deputetë socialistë dhe ministrin e Brendshëm Tahiri. Paulin Stërkaj, Pirro Lutaj, Arben Çuko dhe Xhemal Qefalia kanë qenë deputetët që i kanë bërë shoqëri kryeministrit. Rama ka prezantuar së bashku me Tahirin kamerat e trupit për policët, por nuk dihet nëse ai është i shqetësuar kaq shumë për këtë gjë sa ka ndezur edhe cigaren. Në mbrojtje të kundërshtarit të tij, deputetit socialist Ben Blushit, i cili e ka shprehur hapur dëshirën për ta konkuruar në PS, ka dalë ditën e djeshme edhe deputetja socialiste e Shkodrës Mimoza Hafizi. Të jetë vallë kjo arsyeja pse Rama nuk ka mbajtur dot më, duke e ndezur një herë?!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uniformat e reja të policisë- Kritika në rrjete sociale: Duken si “Power Rangers”
Zbulohet kush është avokati që kundërshtoi dhe shantazhoi policinë »
Article Logic
Execution time: 0.0056710243225098
array(1) { ["section"]=> string(119) "edi-rama-sic-nuk-e-keni-pare-ndez-cigaren-dhe-u-shpjegon-disa-gjera-deputeteve-te-tij-a-ka-lidhje-me-blushin-foto-31617" }