Edi Rama takon përzemërsisht të venë e Azem Hajdarit. Ajo e buzëqeshur, kurse i biri serioz

Publikuar tek: politike, më 07:24 19-04-2016 Edi Rama takon përzemërsisht të venë e Azem Hajdarit. Ajo e buzëqeshur, kurse i biri serioz

Dje politikanët kryesorë të vendit janë mbledhur në pritjen e 25-vjetorit të Parlamentit, organizuar në Pallatin e Brigadave.

Mes tyre, ra në takimi i përzemërt i kryeministrit socialist Edi Rama me Fatmira Hajdarin, bashkëshorten e të ndjerit Azem Hajdari dhe djalin Kiri Hajdari.

Dy familjarët e të ndjerit Hajdari duket se e kanë shijuar së tepërmi takimin me Ramën, por nuk dihet se çfarë kanë diskutuar me saktësi. Gjithsesi Zonja Hajdari, tashmë gjykatëse, është dukur më e çlirët në komunikim, ndërsa i biri pak më serioz.

ediramafatmirahajdari2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet në UT, Hafizi: Kërcënimi, fundi i fundit. Rama e Nikolla më thanë se klima është e mirë
25 vjet Parlament dhe 50 fakte interesante »
Article Logic
Execution time: 0.0089600086212158
array(1) { ["section"]=> string(95) "edi-rama-takon-perzemersisht-te-vene-e-azem-hajdarit-ajo-e-buzeqeshur-kurse-i-biri-serioz-38026" }