Edi Rama tallet keq me Taulant Ballën dhe Arben Ahmetajn, mbulon fytyrën me dorë

Publikuar tek: barometri, më 08:28 18-06-2018 Edi Rama tallet keq me Taulant Ballën dhe Arben Ahmetajn, mbulon fytyrën me dorë

Kryeministri Edi Rama vijon me rubrikën e tij të humorit duke postuar foto-montazhe për rezultatet e ndeshjeve të Botërorit Rusi 2018.

 

Këtë herë Rama ka zgjedhur të vendosë Taulant Ballën dhe Arben Ahmetajn në rolin e futbollistëve të Brazilit që u ndalua në barazim nga Zvicra, ndërsa vetë ai vedos dorën në fytyrë.

Megjithatë jo të gjithë komentuesit janë në humor të qeshin me memet e kryeministrit, duke i kujtuar se është kreu i qeverisë dhe duhet të mbajë qëndrim më serioz në sytë e gjithë botës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11867094039917
array(1) { ["section"]=> string(86) "edi-rama-tallet-keq-me-taulant-ballen-dhe-arben-ahmetajn-mbulon-fytyren-me-dore-124804" }