Edi Rama të gjen punë në privat, ja si të "aplikoni" (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:22 13-02-2017 Edi Rama të gjen punë në privat, ja si të

Keni mbaruar studimet e larta dhe jeni aktualisht të papunë, apo punoni në një vend mizerie që dita-ditës mendoni ta braktisni?

Shumë e thjeshtë për të dalë nga një situatë e tillë, kontaktoni me kryeministrin Edi Rama në [email protected], dhe ai do t’ju ndihmojë menjëherë.

Nuk e besoni? Shikoni rastin e kësaj gruaje që i ka fëmijët e shkolluar jashtë të papunë.

Megjithatë nuk ju garantojmë nëse shkollimi jashtë është “i nënës” dhe ai në Shqipëri “i njerkës”, por nuk humbisni gjë nëse e provoni.

Por një komentues me të drejtë e pyet:

Zoti kryeministër, a me e-mail ke ndërmend ta zgjidhësh çeshtjen e punësimit? Je kryeministri i të gjithëve e jo vetëm atyre që njeh”.

444t24tedgjghkhjkl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17791700363159
array(1) { ["section"]=> string(60) "edi-rama-te-gjen-pune-ne-privat-ja-si-te-aplikoni-foto-68570" }