Edi Rama thotë dy fjalë drithëruese përpara ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 11:56 11-06-2016 Edi Rama thotë dy fjalë drithëruese përpara ndeshjes

"Vigjilje drithëruese për të parë herë në histori që Shqipëria luan finalet. Cilido rezultat  kjo është fantastike”. Emocionet e ndeshjes kanë kapur dhe kryeministrin Rama, si një tifoz dhe patriot i futbollit shqiptar.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073940753936768
array(1) { ["section"]=> string(57) "edi-rama-thote-dy-fjale-dritheruese-perpara-deshjes-43180" }