Edi Rama tregon për komentuesit: Ja sesi ma dhuruan xhupin me stemën e Juves

Publikuar tek: sport, më 00:51 18-12-2016 Edi Rama tregon për komentuesit: Ja sesi ma dhuruan xhupin me stemën e Juves Edi Rama me xhupin e Juventusit qe e ka mbajtur per dy dite me radhe para sfides Juventus - Roma qe u luajt sot

Edi Rama nga Vlora nuk ka ngurruar të shprehë kënaqësinë e tij për fitoren e Juves ndaj Romës ndërkohë që ka vazhduar në rrjetin social bisedat dhe komentet me ndjekësit e tij.  

Një prej lexuesve i shkruan kryeministrit se nëse ai i kthen përgjigje, miqtë e tij do ti paguanin birrat, por nëse do të ndodhte ndryshe, atëherë djali do të duhet të paguante.

Dhe Edi Rama i kthen përgjigje me tre gota birrë.

“I madh je për zotin” shkruan komentuesi. Por një tjetër më poshtë i shkruan për fitoren e Juventusit ndërkohë që thotë se xhupin me stemën e Juventusit që e mban e ka pasur edhe kur Juventus ishte duke rënë nga kategoria.

Dhe Rama kthen përgjigje: jo, se nuk me njihnin ata te Juves atehere qe te ma dhuronin…

shaka

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093128681182861
array(1) { ["section"]=> string(81) "edi-rama-tregon-per-komentuesit-ja-sesi-ma-dhuruan-xhupin-me-stemen-e-juves-62995" }