Edi Rama tregon se kujt ia ka më shumë frikën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 04-02-2018 Edi Rama tregon se kujt ia ka më shumë frikën (Video)

Kryeministri Edi Rama nuk bën shumë shpesh deklarata lidhur me jetën e tij personale.

E fundit herë ka qenë në një intervistë të shkurtër realizuar nga emisioni kosovar Prive.

Ai i është përgjigjur disa pyetjeve djegëse në afatin e 60 sekondave dhe njëra prej tyre ishte se kujt ia ka frikën ai më tepër. Rama është shprehur se i frikësohet faktit se ndonjëherë mund ti ngjajë atyre cilët budallallepsen duke u plakur.

Nuk jemi ende të sigurtë nëse kjo përgjigje e kryeministrit ka qenë apo jo tendencioze, por duket se plakja e frikson atë së tepërmi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Politikania shqiptare në prag të divorcit me të shoqin, ja për kë bëhet fjalë (Foto)
“Më e mirë e ëma se e bija”, ja si u dukën Majlinda Bregu dhe vajza e saj në koncertin e Elvanës »
Article Logic
Execution time: 0.013626098632812
array(1) { ["section"]=> string(58) "edi-rama-tregon-se-kujt-ia-ka-me-shume-friken-video-109139" }