Edi Rama troket gotën me Ilir Metën dhe fotos i kushton rëndësi

Publikuar tek: politike, më 08:51 19-04-2016 Edi Rama troket gotën me Ilir Metën dhe fotos i kushton rëndësi

Dje politikanët e rëndësishëm kanë nderuar 25-vjetorin e Parlamentit. E sigurisht që nuk kanë munguar fotot. Por ajo që ra më shumë në sy, është trokitja e gotave mes Edi Ramës dhe Ilir Metës. Foto që kryeministri e ka vlerësuar tej mase, duke e vendosur kryesore në fotoalbumin që shpërndan.

‘’Fotoalbumi i ceremonisë së 25-Vjetorit të parlamentit pluralist në Shqipëri, organizuar sonte në Pallatin e Brigadave nga kryetari i Kuvendit të Shqipërisë’’, shkruan Rama.

Mes të ftuarëve kanë spikatur Monika Kryemadhi, Majlinda Bregu, Fatmira Hajdari, Adriatik Llalla, Alfred Moisiu, përfaqësues të klerit…së paku sipas këndvështrimit të fotografes së Ramës dhe përzgjedhjes së fotove nga stafi i tij.

{gallery}ediramailirmetagota{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069999694824219
array(1) { ["section"]=> string(69) "edi-rama-troket-goten-me-ilir-meten-dhe-fotos-i-kushton-rendesi-38042" }