Edi Rama u uron miqve të tij "mirëmëngjes" në një mënyrë shumë të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 08:00 01-04-2017 Edi Rama u uron miqve të tij

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot miqtë e tij virtualë në një mënyrë shumë të veçantë, teksa ka publikuar një imazh të spektaklit të ngjyrave në Parkun e Liqenit të Tiranës.

“MIRËMËNGJES 
dhe ju uroj një fundjavë të mbarë me këtë imazh të spektaklit të ngjyrave të Parkut të Liqenit të Tiranës; aty ku u bë edhe beteja absurde kundër parkut të lodrave dhe nga ku mbase shihemi më vonë, përmes ERTV Live”, shkruan Rama në faqen e tij zyrtare. 

17554252_10154610501536523_675718602589887697_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama në Zvicër “kapet” me gazetarin: Qenkeni njësoj…
EKSKLUZIVE/ Silva DAJA jep dorëheqjen nga kandidimi në Kavajë: Ja ARSYET që vendosa të tërhiqem (DEKLARATA E PLOTE) »
Article Logic
Execution time: 0.013473987579346
array(1) { ["section"]=> string(82) "edi-rama-u-uron-miqve-te-tij-miremengjes-ne-nje-menyre-shume-te-vecante-foto-73754" }